sala-weselna

Wszystkich, którzy zainteresowani są organizacją dużej, wyjątkowej imprezy, zapraszamy do naszej sali przy ul. Dębowej 1c. Sala znajduje się w tym samym budynku, co nasz pensjonat. Sala jest obszerna, przestronna i jasna. Przestronności i nastroju dodają okna, znajdujące się na całej długości dwóch ścian pomieszczenia. Sala niedawno została wyremontowana, ściany mają kolor morelowy, a podłogi pokryte są parkietem.

Pomieszczenie znajduje się w zacisznym miejscu, na uboczu. Sala jest nie tylko elegancka, ale i praktyczna. Posiada klimatyzację, scenę dla orkiestry oraz obszerne zaplecze kuchenne. Ponadto obok budynku znajduje się duży strzeżony parking. Nie zapomnieliśmy także o miejscach, dla tych, którzy w trakcie imprezy chcieliby się wyciszyć. Z sali można wyjść na taras, gdzie znajdują się stoliczki z krzesełkami oraz dwuosobowa drewniana huśtawka. W przypadku imprez tanecznych sala może pomieścić ok. 150 osób. Inne spotkania, takie jak np. stypa mogą być zorganizowane nawet dla 200 gości. Nad salą znajduje się pensjonat.

linia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oferowanych przez nas lokali. Szeroki wybór gwarantuje, że każdy znajdzie coœ dla siebie.

Kontakt

Kawiarnia "U Aktorów"

Pl. K. Jagiellończyka, 82-300 Elbląg
ul. Dębowa 1C, 82-300 Elbląg
tel. (55) 643 44 48
tel. kom. właścieciel  501 31 71 28,  menager 509 190 470, e-mail: biuro@uaktorow.pl

 

Masz do nas pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Wejdź i wypełnij formularz kontaktowy.

Agencja Reklamowa GABO
www.uaktorow.pl - Projekt, Realizacja(c) 2012 - Agencja Reklamowa GABO
Wszystkie materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.
Bankiety - Catering - Gastronomia - Imprezy - Komunie - Wesela - Pokoje - Pensjonat - Elbląg